Ana Sayfa Ev Alma Yöntemleri Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020

Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020

banka-kredisiz-konut-projeleri-2020

Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020…

2020 senesinin ilk çeyreğinde özellikle konut kredilerinin faiz oran endekesleri yükselişini sürdürüyor. En düşük seviyede seyreden konut kredisi faiz oranları aylık bazda yüzde 1,16’ye çıkmış durumda. Bu ise yaklaşık şekilde 10 yıl vadeli, 100.000 TL konut kredisi çekmeyi düşünen bir vatandaş için ayda 1562 TL gibi bir meblağa ödemesi anlamına geliyor. Toplamda ödenecek tutara bakılır ise 187 bin TL dolaylarını aşması anlamına geliyor. Artan maliyet bu durumda birçok konut satışlarını doğrudan olumsuz etkiliyor.

Bu durum yeni ev alma yöntemleri çatısını oluşturuyor. Satışları artırmak isteyen firma gruplarını, konut yatırımları basitleştirecek adımlar atmaya itiyor. Bu basit adımlar ise ilki hiç şüphe yok ki kiradan kurtulmak için hedeflenmiş “ banka kredisiz ev “ kampanyaları oluyor.

Firmaların Hangi Konut Projeleri Var?

Birçok şirket grupları tarafından değişik kampanyalar düzenlese bile tüketici açısından en cazip duran yöntem kuşku yok ki faizsiz şekilde ev alma imkanı veren konut projelerdir.

İşte bu projelere değinilecek olursa şunlardır;

  • ● Lokum evler tuzla ile konut projesi
  • ● Deluxia park residance aracılığı ile konut projesi
  • ● Referans güneşli mülkiyet projesi
  • ● İnvest Koru ev projesi

Bu projelere ek olarak başta İstanbul ili olmak üzere tüm Türkiye’de birçok konut projesi faal olarak çalışmakta ve işlem yürütmesi devam etmektedir. Ayrıca faiz, kredi ve kefil işleri ile uğraşmamak hem çok avantajlı hem de zaman kayıplarını ciddi bir ölçüde engelliyor.

Lokum Evler Tuzla Projesi

DKY İnşaat aracılığı ile düzenlenen ve faal olarak devam eden Lokum Evler Tuzla Projesi ile 36 ay şeklinde vadesiz taksitler sayesinde konut sahibi olmanın önü açılıyor. Özellikle 1+1’den 3+1 seçeneklerine kadar farklı varyasyonların yer aldığı DKY Lokum Evler için mülk fiyatları 230 bin TL’den başlıyor.

Deluxia Park Residance Projesi

Teknik Yapı aracılığı ile Maltepe bölgesinde hayata geçmiş olan Deluxia Park Residence projesi sayesinde 100 ay 0 faizle konut alma kolay şekilde olunabiliyor. Ayda 2326 TL taksit seçeneği ile konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca bakılacak olursa Teknik Yapı Deluxia Park ev büyüklüğü ile çeşitli seçenekleri bünyesinde barındırıyor. Özellikle 1+1 ile başlayan yapılar 4+1 kadar farklı konut seçeneği yer alıyor.

Banka Kredisiz Konut Projeleri 2020 detaylarına ve bir çok habere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.