Ana Sayfa Ev Kredisi Birikimevim İle Vadeli Ev Alma Fırsatı

Birikimevim İle Vadeli Ev Alma Fırsatı

Evinizin olması büyük oranda gelirinizin elinize kalması anlamına gelir. Çünkü barınma ve yeme-içme en öncelikli ihtiyaçlar arasında yer alır. Ev sahibi olma adına birikim yapmak belli oranda peşinat elde etmenize neden olurken aynı zamanda almayı planladığınız evin de fiyatında artışı beraberinde getirir.
Bundan dolayı mutlaka birikimlerinizi yaparken diğer taraftan da kolaylık olabilecek avantajlara bakınmalısınız. Birikimevim sistemi sayesinde taksitle ev alma şansınız olacaktır. Taksitlerin bütçenizden belli oranda ayrılması ve farkında olmadan taksit ödemeniz sonucunda ev kredisi çekmeniz de gerekmez. Faiz ve diğer ek ödemeler zorunluluk olmaktan çıkar.

Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Ev almak için ortalama 10 sene kredi ödemek dışında çare bulamayanlar bu konuda faiz yükünden başka bir şey yüklenmezler. Yatırımlarına daha ödeme yapmadan nasıl daha çok ödeyeceklerinin hesabını yaptıklarını da fark etmemiş olurlar.
Ev sahibi olmak için yapılması gereken:
Sisteme ilişkin en yakın şubeden bilgi almalısınız,
Ortalama ev bütçenize uygun olacak şekilde sisteme girmelisiniz,
Zorunlu olmamakla birlikte varsa peşinat ödemelisiniz,
Ödemelere başlamalısınız,
Anlaşılan zamanda toplu ödemenizi almalısınız,
Vade sonuna kadar düzenli şekilde ödeme yapmaya devam etmelisiniz.
Bu sistem sonucunda faiz, peşinat veya başka bir ek ödeme yapmadan evinizin ve aynı zamanda iyi bir yatırımın sahibi olabilirsiniz.

Kredi Çekmek Mantıklı Mıdır?

Kredi almak en çok kullanılan finansman yolu olmasına karşılık aslında konut kredisi olanaklarının uzun vadeye yayılmasından dolayı en yüksek maliyet olarak da karşınıza çıkar. Bunun yerine Birikimevim ile anlaşarak istediğiniz rakamı alabilir, kredi çekerek masraflarınızı katlamamış olursunuz.

Kredi Maliyetleri Neler Olur?

Bankalardan alınan en uygun konut kredisi oranı bile uzun yılların sonunda katlanmış bir ödeme anlamına gelir. Bunun dışında eklenen maliyet ve ek kesintiler uzun süre boyunca yatırımınızın ekside olması demektir.

Vadeli Ev Almak Nedir?

Sistem sayesinde bankadan yararlanmanız gerekmez. Sözleşmeye bağlı olarak sabit ayda veya kura şansınıza göre ortaya çıkan süre sonunda ödemeniz yapılır. Buna göre ev alabilirsiniz. Aynı zamanda vadeli ve taksitli ödemeniz de sağlanmış olur.