Ana Sayfa Faizsiz Ev Diyarbakır’da Ev Sahibi Olma İmkanı

Diyarbakır’da Ev Sahibi Olma İmkanı

Diyarbakır’da yaşıyorsanız ve kirada oturuyorsanız, burada kendinize ait bir eviniz olsun istiyorsanız satın alma yöntemleri konusunda bazı alternatifleriniz söz konusu olacaktır. Öncelikle nakit paranız varsa elbette istemiş olduğunuz evleri satın alabilirsiniz. Ya da seçmiş olduğunuz evin en az % 30 olan bedelini peşinat olarak ödeyerek bankanın sizlere sunmuş olduğu şartlar doğrultusunda konut kredisi kullanabilirsiniz. Bu krediyi kullanabilmek için bankaların kara listesinde olmamak ve peşinat ödemesini eksiksiz olarak yapabiliyor olmanız önemlidir. Aynı zamanda aylık olarak ödenecek kredi taksitlerini karşılayabilecek bir gelir düzeyine sahip olmanız gerekmektedir. Tüm bunların yanında bir de Birikim Evim aracılığı ile Diyarbakır’da ev sahibi olma imkanı sizlere sunulmaktadır.

Birikim Evim İle Diyarbakır’da Ev Sahibi Olma İmkanı Nasıl Sağlanır?

Birikim Evim sizleri çok avantajlı şartlarda ev sahibi yapmak üzere hizmet vermektedir. Sizlerde kiradan kurtulmak ve kendi evinizin sahibi olmak istiyorsanız ancak bunun hem nakit paranı, hem peşinat ödeyecek birikiminiz, hem de bankadan kredi kullanabilecek bir durumunuz yoksa sizler için en avantajlı fırsatlar Birikim Evim ile sunulmaktadır.
Birikim Evim ile ev sahibi olabilirsiniz konusunda sizlere çok avantajlı fırsatlar bulunmaktadır. Bunun için öncelikle Birikim Evim aracılığı ile istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Size ev seçimleri konusunda bir diretme ya da seçme şansı bırakmamam gibi bir durum söz konusu değildir. İsterseniz içine kiracı olarak oturmakta olduğunuz evi, isterseniz de farklı bir mahalle ya da semtte satışa çıkarılmış olan beğendiğiniz bir evi satın alabilirsiniz. Eğer hangi evi satın almak istediğinize karar verdiyseniz Diyarbakır’da bulunan Birikim Evim şubelerini ziyaret edebilir ve bu evler için size en uygun olan ödeme planlarını çıkarttırabilirsiniz. Ve hemen ardından bu evi satın almak üzere başvurunuzu yapabilirsiniz.

Birikimevim İle Ev Sahibi Olun

Birikim Evim aracılığı ile satın alacağınız evler için ödeme planları sizin bütçenize göre ayarlanmaktadır. Bu süreçte de sizlere her hangi bir zorlama ya da dayatma söz konusu değildir. İsterseniz peşinat ödemesi yaparak, buna imkanınız yoksa hiç peşinat ödemesi yapmadan, istediğiniz aylık ödemelerle Diyarbakır’da ev sahibi olma imkanı sağlayabilirsiniz.