Ana Sayfa Ev Kredisi Ev Fiyatları Sizi Korkutmasın Birikimevim Yanınızda

Ev Fiyatları Sizi Korkutmasın Birikimevim Yanınızda

Artan ev fiyatları her geçen gün daha da fazla tüketicinin korkmasına neden olurken ev alma yollarının daha fazla araştırılmasında da kamçılayıcı faktör oldu. Ev almak adına yapılan araştırmalar artan fiyatların geri ödemeler ile birleşince daha da sıkıntılı süreçler haline geldiğini de ortaya koyuyor.
Bunun için en kısa süre içinde Birikimevim sisteminin avantajlarından yararlanmak adına harekete geçmelisiniz. İlanda gördüğünüz ve oldukça hoşunuza giden bir ev ertesi gün fiyat olarak daha da artmaya devam edecektir. Piyasaların değişkenliği artmaya devam ettikçe süreç daha da zorlanmanıza neden olabilir. Yatırımların erkenden yapılması her zaman kazanç sağlar.

Faiz Ödemek Zorunda Değilsiniz

Tüketicilerin yaptığı hesaplarda her zaman faiz ve geri ödeme için ayrı bir kalem bulunur. Birikimevim sayesinde bu kalemin üzerini çizebilirsiniz. Faizsiz ev alma mantığının öncüsü olan sistem sayesinde ödemeleriniz ağır yükler olmaktan çıkıyor. Bu sayede daha kolay ve sorunsuz ev sahibi olmanız da mümkün hale geliyor.
Çünkü faiz ödemek:
Hayallerinizin ertelenmesine,
Daha pahalı yatırımlara,
Yatırımı alırken kaybetmeye başlamanıza neden olur.
Engellemek için en yakın şubeden bilgi almanız yeterli olacaktır.

Nasıl İşler?

Katılmaya karar vererek faizsiz ev alma şansını elde edersiniz. Faizsiz ev alımlarından en temel karara verici olduğundan dolayı dikkatli olunmalıdır. Üye olur olmaz ödeme planlaması yapılır. Ardından da ödemenin toplamını alacağınız ay belirlenir. Bu süre içinde ödemeleri düzenle yapmanız istenir. Peşinat veya faiz gibi bir durum söz konusu olmaz.

Kredi Çekmekten Karlı Mıdır?

Kredi çekerken her tüketici en ucuz ev kredisi olduğunu düşünerek hareket eder. Ama aslında geri ödemeler ve masraflar üst üste eklendiğinde evinizi ortalama iki katına mal ettiğiniz ortaya çıkar. Bunun için kredi çekmek seçenekleriniz arasında olmamalıdır.

Sözleşme Güvenilir Midir?

Sözleşme sayesinde senetle ev alıyormuşsunuz gibi hissedersiniz. Peşinat biriktirmek aynı zamanda katlanan ev fiyatlarının önüne geçememek demektir. Bunun yerine hemen ödemelere başlamak ve evinizi almak için hareket etmek daha çok fayda sağlar. Binlerce insanı ev sahibi yapan sistem garanti ve sözleşme ile işler.