Ana Sayfa Ev Alma Yöntemleri Ev Sahibi Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Ev Sahibi Olmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Kiradan kurtulmak ve ev sahibi olmak isteyenler artık ev kredisi başvurusu
yapmak zorunda kalmıyor. Bankaların prosedürleriyle uğraşmadan, ev kredisi faiz
oranlarını takip etmek zorunda kalmadan ve faizsiz ev alma sistemi Türkiye genelinde uygulanıyor. Kişiler, satın almak istedikleri evin ücretini taksit taksit ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Ülkemizde peşinatsız ve taksitle ev alma şekli Birikimevim firması tarafından yıllardır uygulanan bir sistemi oluşturuyor. Firma kurumsal yapısıyla ve kaliteli sistemiyle konut almak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Ev sahibi olmak için bankalardan ev kredisi oranları incelemesi yapılmasına gerek kalmadan daha farklı bir sistemle ev alınabiliyor.

Ev Almak İçin Birikim Şart Mı?

Bankalardan konut kredisi alarak ev almak için evin değerinin %25’lik oranının peşinat olarak ödenmesi gerekiyor. Bu durum birikimi olmayan kişilerin ev almasını imkansız hale getiriyor. Ancak Birikimevim firması,
-Peşinatsız,
-Faizsiz,
-Banka kredisiz,
-Taksitle,
-Ara ödemesiz
ev sahibi olmayı sağlıyor. Bu sistem sayesinde ev almak isteyenler ev kredisi çekmeden ev sahibi olabiliyor. Sistemin kalitesi kişilerin bu işlemi benimsemesini sağlarken, Birikimevim firmasının kişilere destek niteliği taşıyan birçok avantajlı içeriği bulunuyor.

Taksitle Ev Nasıl Alınıyor?

Ülkemizde çoğu kişi ev kredisi hesaplama işlemi yerine Birikimevim’in farklı seçenekli ev alma sistemlerini tercih ediyor. Sistem çok kaliteli ve güvenilir bir şekilde işliyor. Türkiye’nin dört bir yanından ev sahibi olmak isteyen kişiler sisteme katılım yapıyor ve istedikleri gruba katılarak ev alabiliyor. Gelir seviyesine göre taksitler belirleyen kişiler bu sayede ev taksitlerini kolayca ödeyebiliyor.

 

Taksitle Ev Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Peşinatsız ve taksitle ev almak istiyorsanız Birikimevim’in internet sitesine bilgilerinizi bırakabilirsiniz. İletişim kısmına vereceğiniz bilgiler sonrasında Birikimevim firmasının müşteri temsilcileri sizleri arayarak iletişim kuruyor. Eğer Birikimevim firmasını ziyaret ederek ev almak istiyorsanız firmanın ofis ve showroomlarına bizzat başvuru yapabilirsiniz.

Taksitle Alınan Evlerin Fiyatları Nasıl?

Taksitle alınan evlerin fiyatları yüksek değil. Dilediğiniz fiyattaki evi katılım yaptığınız gruptaki kişi sayısına göre taksitle ödeyebilirsiniz. Birikimevim ev alma şeklini kolaylaştırmak için farklı seçenek ve kampanyalar uyguluyor.