Ana Sayfa Ev Alma Yöntemleri Ev Sahibi Olmak İstiyorsanız Kredisiz Yöntemleri Deneyin

Ev Sahibi Olmak İstiyorsanız Kredisiz Yöntemleri Deneyin

pesinatli-taksitli-ev

Satın almak istediğiniz evi finanse etmek için birbirinden farklı yöntemler vardır. Genel olarak akla gelen bankadan kredi çekmek olmasına karşılık yapılan değerlendirmeler bunun son derece yanlış bir karar olduğunu ortaya koyacaktır. Taksitle ev alma seçeneğini düşünmek daha karlı bir yatırım kararı olur.
Birikimevim sayesinde güvenle sisteme üye olabilir ve hemen ödemeleri tamamlamaya başlayabilirsiniz. Ev alırken en başından kazanmak daha sonrasında elde edeceğiniz kazancın daha iyi olmasına dayanak teşkil eder. Satın alırken faiz ödememek kredisiz yöntemlere yönelmek son derece yerinde bir karar olur. Sistemin avantajları konusunda bilgi sahibi olduktan sonra hemen kayıt olmaya karar verebilirsiniz.
Kredisiz Sistem Nedir?
Kredi almadan ev sahibi olmak için yapılması gereken en yakın Birikimevim şubesine ulaşmak olmalıdır. Sistem sayesinde kolaylıkla ev sahibi olursunuz. Bu sayede:
Yatırımlarınız katlanır,
Ödemeleriniz az olur,
Zamanında teslimat sağlanır,
Kira ödemesine benzer şekilde ev alabilirsiniz,
Güvenlidir,
Faiz sorunu olmaz,
Daha az maliyet vardır,
Sonradan çıkan herhangi bir ek ödeme talep edilmez.
Bu nedenler ışığında peşinatsız ev almak isteyenler başta olmak üzere kredi kullanmadan ev almak için yatırım yapmayı planlayanların tamamı sisteme katılım sağlar.
Maliyetler Düşük Müdür?
Maliyetlerin düşük olduğunu yapılan hesaplama sonucunda hemen fark edebilirsiniz. Çünkü maliyetler arasında faiz gibi bir kalem olmayacaktır. Faiz ödemesi yapmanızın üzerine birçok sigorta türünü de yaptırmanız zorunlu tutulur. Aynı zamanda tapunuzun üzerine şerh koyulması için bile maliyet çıkarılır. Dosya masrafı adı altında kesinti de yapılacaktır.
Peşinat Zorunlu Mudur?
Sisteme katılanların Birikimevim sayesinde peşinat ödemesi yapması da gerekmez. Yapmak isteyen katılımcıların bu oranda taksitleri düşürülür. Taksitlerin düşürülmesi de yatırımcı açısından kolaylık olacaktır. İkinci evini almak isteyenlerin ise kiraya vermesi sonucunda evin ödemelerini oldukça düşürmesi mümkün olur.
Ne Zaman Ödeme Yapılır?
Ödeme yapılacak olan tarih anlaşmaya bağlı olarak belirlenir. Anlaşma sonucunda tarihe uygun şekilde ödeme tamamlanır. Kiracı olanlar için tarihte değişiklik olmayacağından dolayı planlama yapmak kolay olacaktır. Kredisiz ve kazançlı bir yoldur.