Ana Sayfa Ev Kredisi Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Devir tasarruf devri, bu nedenle her harcamanız kuruşu kuruşuna değerli. Harcamalarınızı yaparken çok dikkatli olmanız ve boşuna para harcamak istememeniz haklı bir istektir. Ev almak herkesin rüyası olsa da, rüyalar gerçeğe dönüşüyor. Bunun için bir sihirli değneğe ihtiyacınız yok. En yakın Birikimevi ofisine gittiğinizde faiz dahi ödemeden dilediğiniz ev projesini seçmeniz mümkün.

Faizsiz Ev Projeleri

Faizsiz ev almak günümüz şartlarında mümkün gözükmeyebilir. Bankalar tarafından sunulan banka kredileri ev sahibi olmak için yeterli olmayabilir.

Faizsiz ev almak için;

  • Peşinatınız olabilir.
  • Peşinatınız olmayabilir.
  • Ara ödeme yapabilirsiniz.
  • Aracınızı peşinat saydırabilirsiniz.
  • Aylık ödemenizi bütçenize uygun belirleyebilirsiniz.

Faizsiz ev almak artık çok kolay! Peşinatınızın olmaması sizlerin konut kredisi almanıza engel bir durum olabilir, ama Birikimevim ile bu engeli ortadan kaldırabilirsiniz.

Neden Faizsiz Ev Tercih Etmeliyim?

Aylık düşük ev kredisi faiz oranları öncelikle kolay gelebilir. Ancak daha sonra bakıldığında bu durumun tahmin ettiğiniz gibi olmadığını anlarsınız. Yıllık olarak yansıyan faiz oranını, total faiz oranını gördüğünüzde bir ev parası faiz ödediğinizi anlamanız uzun sürmez. Bu nedenle faizsiz ev tercih etmeniz, sizlere bir ev parası kazandırır.

Konut Kredileri ve Faizsiz Ev Arasındaki Farklar?

Beğendiğiniz evi en uygun konut kredisi ile almanız halinde faiz, ev sigortası, hayat sigortası, dosya ve ekspertiz masrafları gibi ek ödemeler yaparsınız. Aynı zamanda almayı düşündüğünüz ev banka tarafından ipotek altına alınır. Faizsiz ev ile tüm bu masrafları ödemezsiniz ve yeni alacağınız eve harcayabilir ya da yatırım yapabilirsiniz. Almayı düşündüğünüz evi ise ipotek altına almanıza gerek yoktur. Aylık yüksek tutarlar ödemez ve evinize kısa sürede kavuşursunuz.

Faizsiz Ev Almanın Avantajları

Faizsiz ev aldığınızda belirlenen ev bedeli ne ise o proje üzerinden taksitlendirme yapılır. Sıra tespit sisteminde sizlere çıkan ev için evinizi ödemeleriniz bitmese de alabilirsiniz. İster kiraya verirsiniz, isterseniz kendiniz oturabilirsiniz. Ödemelerinizi esnek ödemelerle, ara ödemelerle ya da farklı ödeme programlarıyla yapabilir ve kolaylıkla ev sahibi olmanın keyfini çıkarırsınız.