Ana Sayfa Faizsiz Ev İstanbul’da Taksitle Ev Almak İçin Ne Yapmalı?

İstanbul’da Taksitle Ev Almak İçin Ne Yapmalı?

İstanbul’da taksitle ev almak istiyorum diyorsanız bunun için sizlere bazı yöntemler sunulmaktadır. Eğer nakit paranız yoksa sizlere en faydalı ve karlı şekilde taksitle ev alma imkanı sunan yöntemlere başvurmalı ve bu şekilde ev sahibi olmalısınız. Bunun için sizlere yapılan ilk öneri hep banka kredisi olacaktır. Ancak artık banka kredilerinin şartları çok zorladığı ve insanlara büyük yaptırımlar sağladığı bu dönemlerde daha farklı ve kazançlı bir yöntemle ev sahibi olabilirsiniz.

Birikim Evim banka kredilerine alternatif olarak sizlere çok büyük fırsatlar ve kolaylıklar sunmaktadır. Birçok dayatmadan sizleri koruyan bu sistemde her şey sizin imkanlarınıza ve bütçenize bağlı olarak düzenlenmektedir. Taksit düzenlemelerinde bütçenize en uygun şekilde ödeme planı çıkarabilir ve bu plana bağlı olarak İstanbul’da istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Birikim Evim İstanbul’da Taksitle Ev Almak İstiyorum

Birikim Evim sizlere bankalardan ve diğer birçok sistemden çok daha güvenilir, farklı ve avantajlı imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlardan faydalanarak kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

Birikim Evim aracılığı ile ev sahibi olmak isteyenler istedikleri evi satın alabilirler. Bunun için sizlere belirli bölgelerde bazı evleri satın alma zorunluluğu gibi bir dayatma kesinlikle söz konusu olmayacaktır. İstanbul’da isterseniz oturduğunuz evi, isterseniz de başka semtte beğenmiş olduğunuz bir evi taksitli olarak satın alabilirsiniz.
Birikim Evim sizlere bankalardan ve tüm diğer sistemlerden farklı olarak faizsiz ev alma imkanı sunmaktadır. Bunun için bulunduğunuz semtte yer alan Birikim Evim şubesine gelebilirsiniz. Ya da internet üzerinden resmi web sayfamızdan gerekli detayları edinebilirsiniz.

Birikim Evim ’in sizlere sunduğu en önemli avantajlardan bir diğeri de peşinat ödemesi olmaktadır. Bankalardan kredi kullanacağınız konut kredilerinde sizlerden minimum % 30 oranında bir peşinat talep edilmektedir. Ancak Birikim Evim bu durumu tamamen sizlerin birikim varlığına ve bütçenize bırakmaktadır. İsterseniz Birikim Evim aracılığı ile hiç peşinat ödemden de ev sahibi olabilirsiniz. Ya da isteğiniz rakamlarda bir peşinat ödemesi yaparak sisteme dahil olabilirsiniz. Birikim Evim ile İstanbul’da taksitle ev almak istiyorum diyorsanız en doğru tercih yapmış olursunuz.