Ana Sayfa Ev Kredisi Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Kira giderleri günümüz ekonomik koşullarında çalışanların ücretlerinin büyük bölümünü kapsıyor. Kira için ödenen bedellerin hiçbir şekilde geri dönüşü olmuyor. Birikimevim yüksek kira giderlerinin kiracılara yatırım olarak geri dönüşünü sağlıyor. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler bu giderlerini kısa sürede kendi evlerinin borcunu ödemek için kullanabilir. Birikimevim’den ev almak isteyen kiracılar bütçelerine göre belirleyecekleri ödeme planları ile kira giderlerinden daha düşük tutarlarda taksitler ödeyerek kendi evlerine sahip olabiliyor.

Konut Kredisi Kullanmaya Son

Finansal kuruluşlardan konut kredisi kullanmak almak istenilen evin değerinin iki katını ödemeye katlanmak demek. Yani bir ev kendinize bir ev de finans kuruluşuna almış oluyorsunuz. Birikimevim faizsiz ödeme avantajıyla ev kredisi için ödenecek faiz giderlerinin bütçenizde kalmasını sağlıyor. Finansal kuruluşlardan kredi kullanarak bir ev almak yerine Birikimevim’in faizsiz ödeme seçeneğini kullanarak aynı ödemelerle iki eve birden sahip olmak mümkün. Bu sebeple konut alırken kazanmaya başlamak isteyenler için konut kredisi kullanmaya son veriliyor.

Birikimevim Neden Avantajlı

Kirada oturanlar veya yeni bir ev sahibi olmak isteyenler en uygun konut kredisi arayışına girmek yerine Birikimevim tarafından sağlanan;
Faizsiz,
Komisyonsuz,
Masrafsız,
Kefilsiz,
Koşulsuz,
Peşinatsız,
Ara ödemesiz,
Gibi avantajları değerlendirerek ev alırken kazanmaya başlayabilir. Ayrıca Birikimevim’den ev almak isteyenler kendi bütçelerine uygun ödeme planları oluşturarak taksitlerini ödeyebiliyor. Birikimevim kendisinden ev almak isteyenlerin taksit ödemelerinde güçlük çekmeleri durumunda taksit erteleme avantajı da sağlıyor. Böylece ödeme güçlüğü çekmeden herkesin kendi evine sahip olmasını sağlıyor.
Birikimevim Ayrıcalıkları
Birikimevim ev sahibi olmak isteyen herkese büyük ayrıcalıklar tanıyor. Birikimevim ile Türkiye’nin her yerinden beğendiğiniz özelliklerde eve sahip olabiliyorsunuz. Koşulsuz bir şekilde birkaç ay içerisinde kendi evinize yerleşerek kira öder gibi evinizin borcunu ödeyebilirsiniz. Finansal kuruluşlardan alınan ev kredisi gibi faiz ödeme yükü bulunmuyor. Borcunuzu erken kapatmak istediğinizde hiçbir şekilde cezai işlem uygulanmıyor. Ev sahi olmak isteyenler bütçelerine göre peşinat ödeyebilir veya taksit ödemeleri yapılırken elinde bulunan tutarlarla ara ödeme yaparak borcunu daha kısa sürede kapatabilir.