Ana Sayfa Faizsiz Ev Kiradan Kurtulmak İstiyorum

Kiradan Kurtulmak İstiyorum

Kira ödemek zorunda olmak bazı insanların hayali olmasına karşılık yine de işlerin zora girmesine neden olabilir. Kiracıların taksitle ev alma imkanları olması halinde kolaylık ve yatırım karlılığı da beraberinde gelir. Çünkü taksitler kiracı olması durumu göz önüne alınarak ayarlanmıştır. Birikimevim sisteminde bunların tamamı düşünülmüştür. Faiz sorunu ile karşı karşıya kalmadan, taksitle, ödemeleri kendi düzeninize göre ayarlayarak ev sahibi olma şansınız olur. Bunun için mutlaka değerlendirmelisiniz.

Kiradan Kurtulmak İçin Banka Tek Yol Mudur?

Kira ödemek yerine faizsiz ev almak daha makul bir seçim olacaktır. Tüketicilerin çoğu ilk seçenek olarak bankadan kredi alma yolunu seçer. Bunun en kazançsız yol olduğunu unutmamalısınız. Faiz ödemek zorunda kalacağınız bir sistem hiç bir zaman yatırımdan daha çok kazanç elde etmenize veya ödemeleri kolaylıkla gerçekleştirmenize neden olmaz. Bundan dolayı mutlaka Birikimevim ile alakalı şubeden bilgi almalısınız.

Faiz Ödemekle Ödememek Farkı

Birçok kiracıya sorduğunuzda faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak istediğini söyler. Bunu yapmanın yolu aslında son derece kolaydır. Faizle ve faiz ödemeden alacağınız bir ev arasında oldukça yüksek oranda fark vardır:
Faiz ödeyen kişi ev parasını ikiye mal etmiş olur,
Ödemeleri daha çoktur,
İleride elde edeceği kazancı da düşürür,
En temel hesaplama yoluyla yapılan hesaplarda bile banka kredisinin oldukça yüksek maliyet çıkardığı bilinir. Faiz ödemenin yanında ek olarak masraf, sigorta, dosya, eksper, avukat bedeli tarzında masraf kalemleri de çıkar.

Kiracıyken Zorlanır Mısınız?

Diğer kiracıya ev alma imkanı verdiğini söyleyen sistemlerden farklı olarak Birikimevim olanaklarının geniş ve güvenilir olduğundan emin olmalısınız. Kiracı olmanız sistemden evinizin bedelini alıncaya kadar daha az ödeme yapmanıza neden olur. Ev bedelini aldıktan sonra bir miktar daha artırım yapılır. Bunun için kiracıyken ev almaktan çekinecek bir durum da kalmaz.

Ne Zaman Ödeme Alınır?

Ödemenin alınması için sözleşmede yazan zaman geçerli olur. Ödemenin sabit ay veya kura ile belirlenmesi mümkündür. Zamanla alakalı herhangi bir değişiklik olma ihtimali de yoktur. Güvenerek katılabilir ve ev alabilirsiniz.