Ana Sayfa Faizsiz Ev Kredisiz Ev Yöntemleri Sizi Nasıl Ev Sahibi Yapar?

Kredisiz Ev Yöntemleri Sizi Nasıl Ev Sahibi Yapar?

Ev almak herkesin en büyük hayalidir. Her zaman en akıllı yatırım yöntemlerinde de birisi olan ev sahibi olmak sizleri kira derdinden de kurtarıyor. Son yıllarda gelişen bazı satış yöntemleri sayesinde kredi kullanmadan da ev sahibi olabiliyorsunuz. Kira öder gibi taksit ödeyerek, istediğiniz evi kredi kullanmadan da satın alabilirsiniz.

Ev alımlarında banka kredisi kullanmak her zaman en iyi yöntem gibi görünse de bankalar kredi kullandırımı yaparken birçok farklı kural ve şart koşuyor. Ve birçok insan bu kurallara uyum sağlayamadığı ve uygun olmadığı için bankalardan konut kredisi kullanamıyor. İşte bu durumda devreye kredisiz ev alma yöntemleri çıkıyor. Peki, kredisiz ev alma yöntemleri sizi nasıl ev sahibi yapıyor? Birikim Evim’e gelerek bu yöntemler hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Birikim Evim Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Birikim Evim sizleri banka kredisi kullanmadan ev sahibi yapıyor. Bunun için Birikim Evim şubelerine gelebilir ya da internet sitesine giriş yapabilir ve sistem hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kredi Kullanmadan Ev Almak

Birikim Evim aracılığı ile kredi kullanmadan ev satın almak istiyorsanız bu uygulamayı seçmiş olduğunuz tüm evler için uygulayabilirsiniz. Yani içinde kiracı olduğunuz, ya da farklı bir semt veya şehirde beğenmiş olduğunuz herhangi bir evi Birikim Evim aracılığı ile satın alabilirsiniz.
Eğer satın almak istediğiniz evi seçtiyseniz bu ev için nasıl bir ödeme planı hazırlayacağınız tamamen sizlerin inisiyatifinizde olan bir durumdur. Eğer maddi imkanlarınız bir miktar peşinat ödemesi yapmaya müsaitse, istediğiniz miktarda bir peşinat ödemesi yapabilirsiniz.

Peşinat Ödemeden

Eğer bir peşinat ödemeden komple rakam için aylık ödemeli bir plan talebinde bulunuyorsanız sizler için bu imkanda sağlanmaktadır. Peşinat ödemeli ya da peşinat ödemesi olmadan istediğiniz evi Birikim Evim satış yöntemleri ile alabilirsiniz. Ve aylık ödemek istediğiniz tutarlar yine sizlere bağlı olarak değişmektedir. Bütçenize en uygun şekilde bir ödeme planı çıkarabilirsiniz. Kredisiz ev alma yöntemleri sizi nasıl ev sahibi yapıyor, bu konuda detaylı bilgileri en yakın Birikim Evim şubesinden alabilirsiniz.