Ana Sayfa Ev Alma Yöntemleri Kredisiz Taksit Öder Gibi Ev

Kredisiz Taksit Öder Gibi Ev

Kredisiz ev almak isteyenler faizsiz ev alma sistemleriyle ev sahibi olabiliyor. Kira öde gibi ödeme planlarının oluşturulduğu bu sistemler, konut almak isteyenlere büyük avantajlar sağlıyor. Bu sistemler müşterilerine bireysel veya grupsal anlamda seçenkeler sunarken çeşitli modelleriyle uygun ödeme koşullarını müşterilerine sunuyor.

 

Faizsiz Taksitle Ev Alma

Taksitle ev almak için firmalara başvuran müşteriler bütçelerinin durumuna göre peşinatlı veya peşinatsız seçenekleri değerlendiriyor. 24, 36, 50, 60, 120, 247 veya 280 ay vadeli kura gruplarından birine katılan müşteriler her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle ev sahibi olma imkanına sahip oluyor. Sadece hizmet bedeli olarak istenen ücretinkarşılanması durumunda herhangi bir faiz oranıyla muhattap olmayan kredisiz konut alacakların düşük maliyet fırsatıyla kazançları artıyor.

Taksitle Ev Alma İmkanı

Bu yolla ev almak isteyenlerin ödeme planlarına kesinlikle bir faiz oranı işlenmez. Ödeme tutarları sabittir. Teminat mektuplarında ki koşullara göre prosedürler işler. Konut almaayı planlayan aile arzu ederse sigorta talebinde bulunaabilir. Şayet müşteri peşinat ödemek isterse ödeme planları müşterinin ödediği peşinat tutarına göre şekil alır. Peşinat miktarı ödeme planından düşüldükten sonra alınacak evin piyasa değeri taksit sayısına bölünür. Daha sonra ödeme planında sadece ödenmesi gereken aylık ödeme taksitleri ortaya çıkmaktadır.

Kredisiz Taksitle Ev Alma

Öncelikle bu yöntemle planladığınız evin aylık ödeme planlarını müşteriler bizzat kendi yönlendirmelerine göre oluşturmaktadır. Burada başvurulacak firmanın temsilcileri yönlendirmeleriyle en uygun koşullar oluşturularak müşterinin istediği imkanlar meydana geliyor. Konut kredisi kullanmadan taksitli ev alma yöntemleri faizin bütçelerde oluşturacak yükünden kurtulunmasını sağlıyor. Kira öder gibi küçük bütçelerle ev sahibi olmayı sağlayan bu yöntemler orta gelir ve dar gelir grubu aileler tarafından yoğun ilgi görüyor. Bankaların konut kredileri olmadan 311-2000 TL arası bir taksit ödeme fırsatıda bütçesi ideal olan yatırımcılarınında dikkatini çekmektedir. Çoğunlukla yüksek piyasa değeri bulunan konutlara yatırım yapmak isteyenlerde faizsiz ev alma sisemlerine yönelerek bu sektörde yoğunluk oluşturmaktadır. Bu yoğunluk bankaların faizli kredi sistemlerine olan talep miktarının azamasına neden olduğu gözlemlenmektedir.