Ana Sayfa Faizsiz Ev Taksitle Ev Almak İstiyorum Diyenlere Müjde

Taksitle Ev Almak İstiyorum Diyenlere Müjde

İnsanlar hem kira ödememek hem de yatırım olması amacı ile ev sahibi olmak istiyor. Bunun için herkesin elbette nakit olarak bir alım gücü mümkün olmuyor. Çoğu ev sahibi olmak isteyen kişiler bankalara kredi başvurularında bulunuyor. Ancak bankalardan kredi almak ta artık hayli zor oluyor. Bu durumda taksitle ev almak istiyorum diyenlere müjde! Birikim Evim uygulaması aracılığı ile taksitle ev alma şansına sahipsiniz.

Birikim Evim Taksitle Ev Almak İstiyorum Diyenlere Müjde Veriyor

Birikim Evim banka kredisi kullanamayan ve kira öder gibi taksitle ev almak isteyen kişilerin başvurabileceği en güvenilir yapılardan birisidir. Her ay kira ödeyerek başka bir ev sahibini mutlu edeceğine, kira öder gibi kendi evinin taksitlerini ödemek ve böylece bir ev sahibi olmak isteyen herkes için bu müjdeli haberi Birikim Evim veriyor. İstediğiniz evlere, sizin belirlediğiniz koşullarda kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bunun için sizler için sunulan özel sistemler hazırlanıyor ve sizler seçmiş olduğunuz sistem üzerinden kendi evinizin sahibi oluyorsunuz. Nasıl mı?

Öncelikle hangi ilde ve hangi semtte olursa olsun, sahibi olmak istediğiniz evi belirleyebilirsiniz. İsterseniz halen içerisinde kiracı olarak oturduğunuz evi Birikim Evim aracılığı ile taksitli olarak satın alabilirsiniz. İsterseniz de beğendiğiniz başka evler için Birikim Evim yöntemlerini kullanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz tüm evler Birikim Evim değerlendirme kapsamında olacaktır.

Seçmiş olduğunuz ve satın almak istediğiniz ev için nasıl bir ödeme planı oluşturacağınız tamamen sizin inisiyatifinizde olan bir durumdur. Bütçenize göre en uygun ödeme koşullarını belirleyebilirsiniz. Eğer hali hazırda var olan bir miktar nakit paranız varsa, bu parayı peşinat olarak ödeyebilirsiniz. Ya da hiç peşinat ödemesi yapmadan komple taksitli bir sistemde evinizi satın alabilirsiniz.

Peşinat ödemeli ya da ödemesiz olarak evin tutarına bağlı olarak aylık ödeyebileceğiniz taksitlere göre bir ödeme planı talep edebilirsiniz. Ödeme gücünüze göre Birikim Evim sizlere bir ödeme planı hazırlayacaktır.

Birikim Evim ile tüm bu detaylar üzerinde anlaştığınızda sizler için evin alınacağı tarih belirleniyor. Birikim Evim taksitle ev almak istiyorum diyenlere müjde veriyor.